Firma

Nasza Pasja – Twoje zadowolenie

Marka „Autorud” działa już od 24 lat na podkarpackim rynku – od samego początku współpracując z koncernem Volkswagena. Koncesję na sprzedaż i serwis podpisaliśmy dokładnie 13. października 1993 roku, a wraz z dniem 1. stycznia roku 1994 otworzyliśmy nasz pierwszy salon niemieckiej marki w miejscowości Rudnik nad Sanem.

Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości – na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu. Taki cel można zrealizować tylko w jeden sposób – należy zbudować zespół specjalistów, dla których praca jest czymś więcej aniżeli tylko obowiązkiem. Nam się to udało.

Nasze pierwsze sukcesy przyszły niedługo po otwarciu salonu i… bardzo szybko zwróciły uwagę innych dealerów na niewielkie miasteczko o wikliniarskich tradycjach, które z czasem równie często kojarzone było z wikliną, co z salonem Volkswagena. Naszym największym, do tej pory, sukcesem handlowym było zdobycie 3. miejsca pod względem ilości sprzedanych samochodów w sieci Volkswagen w całej Polsce!

Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat ’90 oraz nowe wymagania importera dotyczące salonów dealerskich spowodowały konieczność zmiany naszej lokalizacji. Biorąc pod uwagę uwarunkowania geograficzne i przebieg głównych węzłów komunikacyjnych w regionie – wybraliśmy na miejsce naszej nowej siedziby Stalową Wole.

Projekt zupełnie nowego obiektu powstał w listopadzie 1999, a już w kwietniu 2001 roku nasz nowy salon był już dostępny dla Klientów. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wzorowa ergonomia budynku zostały wyróżnione tytułem Mistera Stalowej Woli.

Otwarcie 20. października 2011 kolejnego salonu Volkswagena, tym razem w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej 50E było kolejnym przełomowym momentem w dziejach naszej firmy. Jest to najnowocześniejszy obiekt w tej części Polski, wybudowany od podstaw wg najnowszej koncepcji architektonicznej koncernu. Łączna powierzchnia obiektu przekracza 3500m2.

Kolejnym ważnym punktem w historii było otwarcie przy ul. Lubelskiej 50C w 09.2013 – pierwszego i jak na razie jedynego w Polsce – Terminalu Audi. Swoją speczyficzną architekturą, nowoczesnym designem i faktem, iż jest to marka Premium zdecydowanie wyróżnia się w Rzeszowie.

Nowy Autoryzowany Salon SEAT Autorud jest otwarty już od 6 czerwca 2014r.

W punkcie dealerskim zlokalizowanym przy ul. Podkarpackiej 12A prezentujemy najnowsze modele tej charakterystycznej marki oferując pełen wachlarz usług finansowych, ubezpieczeniowych, itp. Do dyspozycji Klientów przekazane zostało 6 modeli aut testowych oraz auta zastępcze dla Klientów serwisu znajdującego się przy ul. Lubelskiej 50E.

Dzięki podjęciu współpracy z marką SEAT, te dynamiczne, bezpieczne i nowoczesne samochody, które łączą w sobie pełen emocji design z codzienną funkcjonalność będą teraz jeszcze bardziej dostępne dla Klientów z Podkarpacia.

Nie poprzestajemy jednak na tej marce i mamy nadzieje na pomyślny rozwój wydarzeń.

  Misja firmy

  Audi

  35-233 Rzeszów
  Ul. Lubelska 50C
  Tel: +48 (17) 871 88 00
  Fax: +48 (17) 871 88 19
  strona: www.autorud.audi.pl
  blog: blog audi autorud
  e-mail: recepcja.audi.rzeszow@autorud.pl

  Seat

  35-082 Rzeszów
  ul. Podkarpacka 12a
  tel: (17) 857 04 40
  strona: www.autorud.seat-auto.pl
  blog: blog seat autorud
  e-mail: recepcja.seat.rzeszow@autorud.pl

  Volkswagen Rzeszów

  35-233 Rzeszów
  ul. Lubelska 50 E
  tel: (17) 860 70 00
  fax: (17) 860 70 19
  strona: www.autorud.rzeszow.vw.pl
  blog: blog volkswagen autorud
  e-mail: sekretariat.vw.rzeszow@autorud.pl